فروش جفت عروس هلندی مولد و تعدادی نر بالغ

Cockatiel-shop-2-1-MyBirds.ir
فروش جفت عروس هلندی مولد و تعدادی نر بالغReviewed by ابوالفضل خاکی on Dec 18Rating: 4.5

طوطی عروس هلندی یا همان طوطی ککاتیل یک گونه بسیار زیبا، کوچک جثه با خصوصیات اخلاقی منحصر به فرد است که به عنوان مهربان ترین طوطی جهان شناخته شده است و وابستگی بالایی به صاحبانش دارد و رفتاری بسیار دوستانه با اطرافیانش برقرار می نماید . این طوطی استثنایی از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و گونه هایی قرمز تا نارنجی رنگ در بافت سفید بدنش دارد که زیبایی آن را دو چندان می نماید. به دلیل هزینه های نسبتا پائین نگهداری اش محبوبیت آن بسیار بالاست و مهم ترین ویژگی این که عروس هلندی یک سخن گوی بسیار خوب محسوب می گردد.

عروس هلندی یا ککاتیل طوطی هایی نسبتا کوچک و یکی از محبوبترین حیوانات خانگی که در رنگ های مختلف وجود دارد و قیمت آنها به نسبت رنگ آن متفاوت است. طبیعت ملایم آنها را به یکیطوطی عروس هلندی یا همان طوطی ککاتیل یک گونه بسیار زیبا، کوچک جثه با خصوصیات اخلاقی منحصر به فرد است که به عنوان مهربان ترین طوطی جهان شناخته شده است و وابستگی بالایی به صاحبانش دارد و رفتاری بسیار دوستانه با اطرافیانش برقرار می نماید . این طوطی استثنایی از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و گونه هایی قرمز تا نارنجی رنگ در بافت سفید بدنش دارد که زیبایی آن را دو چندان می نماید. به دلیل هزینه های نسبتا پائین نگهداری اش محبوبیت آن بسیار بالاست و مهم ترین ویژگی این که عروس هلندی یک سخن گوی بسیار خوب محسوب می گردد.

عروس هلندی یا ککاتیل طوطی هایی نسبتا کوچک و یکی از محبوبترین حیوانات خانگی که در رنگ های مختلف وجود دارد و قیمت آنها به نسبت رنگ آن متفاوت است. طبیعت ملایم آنها را به یکی از بهترین پرندگان برای کودکان بدل کرده است. از بهترین پرندگان برای کودکان بدل کرده است.

Cockatiel-shop-2-1-MyBirds.ir

موجودی های جدید ما یک جفت عروس هلندی مولد با سابقه سه دوره جوجه دهی هستند + تعدادی عروس هلندی طوسی نر بالغ

برای دریافت قیمت تلگرام پیام بدید یا در انجمن سایت به MyBirds پیام بدید ویا با فرم تماس با ما پیام ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *